Zalany Poniedziałek …

cats ok
…w Cross Box Evolution 28 marca
Jak co roku spotykamy się w ten jeden szczególny dzień – Lany poniedziałek :). Zamiast lać wody i biegać z wiaderkami, wykonujemy WOD, zalewamy się potem a przy okazji mamy możliwość wygrania wypasionych nagród sponsorowanych przez:
Reebok
RuckPack
Beauty Beast
Runmageddon
INHUMAN GEAR
Łódź Garage Games
Pierwsze co, trzeba się zarejestrować :).
Czynimy to tutaj:
http://cms.chariot.com.pl/

Proces jest prosty, dodajecie nazwę boxa, nazwę teamu, imiona i nazwiska zawodników, kategorię ( Rx lub 4FUN) i jeżeli ta pierwsza to od razu załączamy link do zdjęcia, które będzie użyte na plakacie specjalnie wykonanym dla Was! Zdjęcia nie wysyłamy pocztą ani nawet gołębiem, tylko uploadujecie na serwisy typu wetransfer.com i temu podobne. Tylko na tej podstawie będziemy wykonywać plakaty.
!UDZIAŁ W ZALANYM PONIEDZIAŁKU JEST BEZPŁATNY!
Po zamknięciu rejestracji, będzie możliwość zamówienia wydrukowanego plakatu dla kategorii Rx, ale tylko i wyłącznie swojego Teamu. Koszty podamy po 25.03.2016, aktualnie prowadzimy rozmowy i opracowujemy logistykę tego przedsięwzięcia :).
Po nagraniu filmu z WOD konkursowego, logujesz się pod tym samym adresem i uzupełniasz link w swoim panelu. Link można dodać tylko raz :).
Zgłaszamy się wszyscy niezależnie od tego, w której kategorii startujemy.
Harmonogram:
Ogłoszenie WOD w formie transmisji LIVE na YT – 19.03.2016
Zgłoszenia teamów przyjmujemy do 25.03.2016r.
Od godziny 10:00 startujemy z wykonywaniem WOD’ów – 28.03.2016*
Zamknięcie przyjęć linków do zgłoszonych teamów – 4.04.2016.
Po tym terminie nie będzie działał panel logowania, bo musimy zacząć je sędziwować :).
*- nie wymagamy, jeżeli masz plany a chcesz powalczyć, żebyś czekał do 28.03.2016, możesz wykonać WOD wcześniej i nagrać go. Liczy się zabawa, a nie sztywne zasady, my tutaj o złote góry nie walczymy tylko o mile spędzony czas z nutką współzawodnictwa :).
link do wydarzenia FB